Dlaczego my

Każda z nas wcześniej czy później zastanawiała się nad tym jak będzie wyglądał ten jeden, jedyny, najważniejszy dzień w naszym życiu. I nie ma w tym nic dziwnego. To nasze kobiece prawo, z którego bez wątpienia powinnyśmy korzystać. Marzenia są po to by je realizować. A rzadko kiedy zdarza się by jakieś pomysły rodziły się, kiełkowały w nas tak długo i tak dokładnie, krok po kroku były analizowane.

Dzisiejszy świat daje nam nieograniczone wręcz możliwości śledzenia najnowszych i najpopularniejszych trendów ślubnych na świecie.

Przychodzi taki czas w życiu każdej z nas, że niemal każdego dnia dotykają nas informacje o ślubach naszych znajomych, tych bliższych i tych dalszych. Portale społecznościowe co róż podrzucają nam zdjęcia uśmiechniętych koleżanek ze szkoły, uczelni czy pracy.

I zaczynamy się wtedy zastanawiać – jak to zrobić by nasz własny ślub nie wyglądał tak, jak te wszystkie, które już do tej pory widziałyśmy? Jak zadbać o to by zaskoczyć nie tylko gości, ale także siebie? Przecież chcemy poczuć się po prostu wyjątkowo.

Przez całe życie staramy się nie zginąć w tłumie. Dbamy o swoją indywidualność. Podkreślamy ją makijażem, fryzurą czy odpowiednim strojem. Skrupulatnie, choć z początku zupełnie nieświadomie budujemy swój wizerunek, który z czasem staje się naszą cechą charakterystyczną. Zależy nam na dobrym pierwszym wrażeniu. Nie będziemy się przecież oszukiwać mówiąc, że wygląd nie ma znaczenia. Ma. Koniec i kropka.

Otaczamy się pięknymi przedmiotami, kwiatami, dbamy o zapachy, których obecność daje nam poczucie wolności, przynosi wspomnienia.

Dzień ślubu to bez wątpienia chwila, w której chcemy czuć się jak nigdy wcześniej. Musimy być jednak czujne by się w tej pogoni za wyjątkowością nie zatracić. Bardzo łatwo przekroczyć jest granicę przepychu i przesady.

W życiu nie można mieć wszystkiego. Ta sama zasada tyczy się ślubu i wesela.

Jak więc zorganizować wszystko tak, by pozostać sobą, a zarazem czuć się piękniej i lepiej niż kiedykolwiek?

Najważniejszym jest by mieć obok osobę, która wie co nam to szczęście przyniesie. Współpraca z klientem to współpraca z Tobą! Każda z Was jest dla nas indywidualnością!

Kasia, nasz dyplomowany wedding planner to osoba, której obecność da Ci poczucie spokoju. Oparcie, które zawsze będzie przy Tobie i zadba by ten dzień zapisał się na karcie tych niezapomnianych!