I want to hold your hand

I want to hold your hand

„Wszystko zaczęło się w 2011 roku w Barcelonie podczas naszych wakacji. Natalia była już mocno zirytowana, ponieważ ciągle fotografowałem, więc chwyciła mnie za rękę i próbowała ciągnąć naprzód. To jednak nie powstrzymało mnie od robienia zdjęć. Ona mnie ciągnęła, a ja dalej fotografowałem – stąd pierwsze ujęcia” – mówi Murad Osmann, fotograf. Autor najpopularniejszych zdjęć podróżniczych ostatnich lat – więcej o projekcie możecie przeczytać tutaj.

Wszyscy znamy te zdjęcia. Odwrócona tyłem kobieta, która swoją dłonią stara się złapać dłoń mężczyzny. Możliwe, że nie zrobiłyby one na nas takiego wrażenia, gdyby nie były spójnym, realizowanym od lat projektem. Nie ulega wątpliwości, że charakteryzacja Nataly i dobór strojów zajmuje parze dużo czasu. Dla takich efektów warto się jednak trochę pomęczyć. Zdjęcia, które początkowo miały być jedynie pocztówkami z podróży, które para przywoziła swoim znajomym stały się światowym hitem. Gościły na przeróżnych wystawach i pojawiały się w przeróżnych pismach, m.in. Reddit, Daily Mail czy BuzzFeed. Współpracowali zGoogle, Macy’s, and Samsung; National Geographic i NBC Channel zaprosili ich do realizacji specjalnych projektów. Udało im się nawet wydać dwie książki.

Najnowszy projekt tej niezwykłej pary to FollowMeTo.travel. To ich poradnik i pamiętnik. Opisują, pokazują i wyjaśniają jak podróżować do najpiękniejszych miejsc na Ziemi bez znaczenia na to w jakim języku się mówi, czy ile się zarabia.

Tyle miejsc. Tyle barw. Tylko miłość cały czas ta sama. 

Projekt ten obecny jest w życiu zakochanych przez cały czas. Nie zapomnieli uwiecznić też tych najważniejszych dla swojego związku momentów.

 

Pewnie zastanawia Was kto stoi z drugiej strony aparatu i jak, tak naprawdę wygląda ta zniewalająca kobieta..

Murad Osmann

 

Nataly Osmann

Projekty takie jak ten pokazują, że najlepsze pomysły rodzą się spontanicznie, zupełnie przez przypadek.
Usiądźcie i zastanówcie się czy w Waszym związku jest coś, co należy tylko do Was?
Uwieczniajcie na zdjęciach chwile nawet te z pozoru zupełnie zwyczajne.
Takie zdjęcia czy filmiki poza tym, że będą cudowną pamiątką do końca życia mogą być też świetnym uzupełnieniem ślubnych filmów czy motywem wiodącym Waszego wesela.

 

Zdjęcia: instagram @muradosmann @natalyosmann

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *