Love is always in fashion

Love is always in fashion

Moda zmienia się z roku na rok. Gonimy za trendami, które kreowane są przez najbardziej wpływowe osobowości świata mody. Obecnie wiele z trendów wraca.
Nawet w szafach naszych babć możemy znaleźć coś ciekawego.
Na przykład suknię ślubną naszej mamy.. tak tak, pamiętam jak z niecierpliwością czekało się na każdą kolejną wizytę w rodzinnym domu mojej mamy. Miałyśmy z siostrą zajęcie na co najmniej tydzień. Gdy dziś oglądamy zdjęcia ze ślubu rodziców nasze policzki nie potrafią pozostać na swoim miejscu – choć bardzo walczymy o to, by zachować powagę. Niewykluczone, że za trzydzieści czy czterdzieści lat równie dużo śmiechu przyniosą dzisiejsze ślubne stylizacji. Tego akurat nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Możemy natomiast powspominać.

Zobaczcie jak zmieniała się moda ślubna na przestrzeni ostatniego wieku.

Suknie ślubne – jak się zmieniały? na Wideo.interia.pl.

Czy dziś, w 2017 roku ubrałybyśmy się tak samo jak jeszcze w 2015? Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i upodobań. Najpopularniejsza w ostatnich sezonach jest jednak naturalność i delikatność.
Same zobaczcie..

Nie możemy zapominać o tym, że sylwetka każdej z nas jest inna. Nie warto kierować się obecnymi trendami za wszelką cenę. Zwracajmy uwagę na to, by nasza suknia była idealnie dopasowana do naszej
sylwetki i osobowości.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *